Terugblik: Een inspirerende dag bij het NHV Congres 2026
Op zaterdag 21 maart kwamen hartfunctielaboranten uit het hele land samen in Congrescentrum De ReeHorst te Ede voor het jaarlijkse NHV Congres. Na een hartelijke ontvangst met koffie en wat lekkers, opende de congres voorzitter een dag
die in he Terugblik: Een inspirerende dag bij het NHV Congres 2026
Op zaterdag 21 maart kwamen hartfunctielaboranten uit het hele land samen in Congrescentrum De ReeHorst te Ede voor het jaarlijkse NHV Congres. Na een hartelijke ontvangst met koffie en wat lekkers, opende de congres voorzitter een dag die in het teken stond van “ Het Falende Hart”.
In een volle zaal namen diverse topsprekers ons mee in de laatste ontwikkelingen binnen de cardiologie. Zo bood cardioloog dhr. mr. E. Wierda een boeiend perspectief op de toekomst van de hartfalenpatiënt, en deelde mevr. A. Zwartjes waardevolle inzichten over de specifieke behandeling van vrouwen met hartklachten. Ook thema’s als cardiomyopathie, SCAD en ritmestoornissen kwamen uitgebreid aan bod. Kinderarts B.C.W.Kuipers, gespecialiseerd in kindercardiologie over hartfalen bij kinderen.
De dag werd traditiegetrouw afgesloten met een interactieve ECG Kennistest door dhr. K. Prekpalaj, waarbij de aanwezigen hun scherpte konden testen. Met een rugzak vol nieuwe kennis en 6 verdiende accreditatiepunten kijken we terug op een zeer geslaagd en leerzaam congres.
"Het NHV-bestuur en de congrescommissie kijken met veel enthousiasme terug op een geslaagd congres. Een evenement van deze omvang is niet mogelijk zonder de steun van onze partners. Wij danken onze sponsoren dan ook hartelijk voor hun financiële bijdrage en het vertrouwen in onze vereniging. Jullie support is essentieel voor de verdere ontwikkeling van ons vak."
Congres foto’s klik hier






